Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetett?

Mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Reggel kikeltem az ágyból.szédültem foltokat láttam magam előtt és egy pillanat alatt úgy kivert a víz hogy át ázott a köntös ami rajtam volt a fejemről is folyt a víz.visszafeküdtem és elviselhetetlen alhasi görcseim voltak köldöktöl lefelé sugárzott mind két oldalamra..ez kb 20 percig tartott már jól vagyok de nem tudom mi okozhatta..😔

2021. ápr. 24. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom de nem es eletkor is kene. Ha folytatodik, orvost hivj. A szedules, foltok lezuhano vernyomastol lehetnek, felkeleskor hajlamosabbak vagyunk ra.

Ha szoronganal, akkor meg hasgorcsoket is tudnal produkalni. De normal korulmenyek kozott nem szokott lenni, noknel mondjuk ra lehet fogni.

Ha nem vagy panikra hajlamos, akkor mindenkepp hivj orvost, ha lenne folytatasa.

2021. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nő vagyok 27 éves
2021. ápr. 24. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!