Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Történt már valakivel hasonló?

Történt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés

Reggel fél öt körül pokoli derékfájásra ébredtem.Csak a jobb oldalam fájt egy bizonyos helyen,lenn az ágyékom felett.Kikellett mennem wc-re,de felülni is nagyon nehéz volt.Mikor sikerült kikecmeregnem az ágyból,hirtelen elájultam,de 5 perc után már eszméletemnél voltam.Olyan borzalmasan fájt,hogy egyszerűen nem tudom leírni.Csak sírtam és dölöngéltem előre-hátra,vergődtem a földön,erős hányingerem volt és teljesen kiizzadtam.Végül nővérem felkelt a sírásomra,látta,hogy nagyon rosszul vagyok,ezért hívta a mentőket.Kijöttek a mentők,lábra tudtam állni,de menni szörnyű volt,úgy mentem,mint egy 80 éves.A mentőkocsiban rengetet hánytam.A kórházban csináltak pár vizsgálatot(vér-vizeletminta,ultrahang,ÉKG),de nem találtak semmit,telenyomtak fájdalomcsillapítóval és hazaengedtek pár óra múlva.

Mi okozhatta ezt?Történt már veletek hasonló?18 éves vagyok,nem dohányzom,nincs semmilyen káros szenvedélyem vagy gyógyszerallergiám.


2010. aug. 21. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
én vagy sérvet, vagy vakbélgyulladást mondanék, de azokat szerintem észrevették volna. most fordult elő ez először?
2010. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem vakbélgyulladás, bocs, hanem vmilyen becsípődés.
2010. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen,most volt először

vakbélgyulladásra gyanakodtak ők is vagy epekőre,de nem az

meg állítólag becsípődés se lehetett,mert akkor nem tudtam volna egyáltalán megmozdulni és a hányást sem tudni mi okozta..:/

2010. aug. 21. 18:03
 4/5 anonim válasza:
Nekem volt hasonló. Kegyetlen. Ez vesegörcs. Bent kellett volna tartaniuk. Vesekőből van olyan apró, hogy nem tudják észrevenni ultrahanggal. Nekem egy porszem méretű volt és másnap ki is jött.
2010. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg?De az hogy jön ki onnan?Bocsi,nem vagyok tájékozott e téren..
2010. aug. 22. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!