Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullásnak milyen okai...

Hajhullásnak milyen okai lehetnek? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Még nem hullik annyira nagyon a hajam, csak pár szál, egy nap max 70. igaz gyakran fésülöm, de akkor is ijesztő.

Van hogy egy tényleg kicsi csomóval kihulli 7-10 hosszú szál együtt. Megoldás mi lehetne? előre is köszönöm!


2010. aug. 20. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Biovanne tabletta szedése 4-5 hónapig.. nekem segített, most is azt szedem és nem is túl drága.
2010. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 70 szál naponta még nem kóros!!! Ha napi 100 szálnál több hullik,csak akkor kell elmenni orvoshoz,addig nem kell szedni semmi sz.rt. A hajad is cserélődik nyár vége felé,ez természetes,maj ősz közepe fele tele leszel babahajakkal!
2010. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi ! csak még nem volt olyan, hogy ilyen hosszú szálak így kihulljanak. a csomó az azért van, mert amikor fésülöm, szóval csomókba nem hullik szerencsére, csak régen nem volt ilyen . Köszönöm mindkettőtöknek ! Most elkezdtem ilyen vitamint szedni, remélem leáll vele.
2010. aug. 20. 19:13
 4/4 anonim válasza:

Szia. A hajhullás sok mindentől előfordulhat. Ilyenek például a hormonprobléma, túlzott zsírosodás, genetikai. Tudom neked nagyon ajánlani az Alfaparf hajhullás elleni samponját. Nekem 2 évi hajhullás után ez állította meg.

Amúgy, ha kezded úgy érezni, hogy már kórosan, és hosszú ideje hullik, érdemes egy hormonvizsgálatot is magánba foglaló vérvizsgálatot csináltatni.

2010. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!