Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, baj lehetne...

Mit gondoltok, baj lehetne belőle?

Figyelt kérdés
56 éves nagymamámmat szeretném egyszer elvinni egy körre repülni.Tudom,hülyén hangzik az ötlet,de szeretném,ha ő is látná azt a csodát,amit én-és mindemellett ő sem ellenzi a dolgot.Vitorlázórepülök,vitorlával szeretnék vele repülni is.Amitől viszont tartok,az az,hogy sokat dohányzik és az erei elég rossz állapotban vannak,a vitorla pedig nagyon hirtelen és erősen száll fel,eleinte nekem is elég volt elvisleni.Szerintetek lehetne valami nagyobb baj belőle?Biztonságosabb,ha inkább hagyjuk az egészet?Az ő érdeke a legfontosabb.
2010. aug. 20. 13:04
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem fogja bírni a hirtelen, erős le és felszállásokat. Ugyanis ez a ereket eléggé megterheli. Szerintem inkább hadjátok az egészet, vagy találjatok ki valami mást.
2010. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,lehet,csakugyan hagyjuk inkább,fő a biztonság.
2010. aug. 30. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!