Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kecskeméten repülőorvosi...

Kecskeméten repülőorvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Ha jelentkezek vadászpilótának akkor megcsinálják a repülőorvosi vizsgálatot, ha van alapból pár kizáró ok (1,5 dioptriás szemüveg, enyhe gerincferdülés), vagy ez hogy működik? Tudom, hogy semmi esélye hogy vadászpilóta legyek, de az orvosi vizsgálat INGYENES, és mindenre megvizsgálnak..
2010. aug. 20. 10:15
 1/2 vargaBvarga7 válasza:

A szemüveg kizáró ok, de műtéti úton biztos segítenek...

Mindenféle vizsgálatot elvégeznek, hogy bírod a légnyomást stb.

Olyanok kerülnek be oda akik "makk" egészségesek, ha nem tévedek az is meg van szabva hány fogad lehet tömött, ha több a megengedetnél koronát kell rakatni a helyére...

Amikor engem érdekelt a dolog, akkor annyit mondtak, marha jó tanulónak kell lenni, egészségesnek és az sem kerülheti el a figyelmedet, hogy akkor 3 évet el kellett tölteni Kanadában, ha minden igaz.

2010. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vargaBvarga7 válasza:
Elfelejtettem... Ajánlom figyelmedbe a Honvédség honalpját, vagy ha nagyobb városban élsz, biztosan van toborzó iroda, ott mindent elmondanak neked, ha nem nagy városban élsz, akkor meg szerintem hívj fel egy toborzó irodát.
2010. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!