Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen kiütés lehet? HELP

Ez milyen kiütés lehet? HELP

Figyelt kérdés
Először a kezemen megjelent két kicsi seb, azt hittem valahol megütöttem csak nem emlékszem rá. De egyre durvábbak lettek, és most a kezemen meg a testemen pár helyen elkezdtek megjelenni ugyanolyan sebek csak kisebben. Meg vannak ilyen pici szúnyogcsípésszerűek is amik viszketnek. Mi lehet ez? Kérlek segítsetek .
2010. aug. 20. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb az lenne, ha megmutatnád egy bőrgyógyásznak, de lehet, hogy allergia tünetei,(pl.mosóporra,öblítőre) bár nagyon nem tudom elképzelni a leírásod alapján, hogy milyenek ezek a "foltok".
2010. aug. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mint egy egyszerű seb.
2010. aug. 20. 00:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Pici szúnyogcsípésszerű szerintem csalánkiütés.

A fiamnak épp ma jött ki.

Calcium pezsgőtabletta és Fenistil csepp (bevenni). Bár felnőttnek lehet, hogy más kell, mert annyi csepp, ahány kg... Ha nagyon viszket, Fenistil géllel kenni.

Ha nagyon rosszul néz ki, menj ügyeletre reggel.

2010. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!