Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyelv leégetése, kiütés?...

Nyelv leégetése, kiütés? Összefügghet?

Figyelt kérdés

Ma reggel leégettem a nyelvem, és estére 2 kis kiütés van rajta de remélem ott csak jobban begyulladt. Nap közben rágóztam meg kiait ettem, de akkor nem éreztem semmit csak most este. Ez lehet szimplán a leégés eredménye?

Szombaton buliztam és egy csajjal összejöttem, parázom ne hogy elkaptam valamit tőle. Csak csókolóztunk.


2011. aug. 16. 20:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehet elírtam, leforráztam, meleg teával.
2011. aug. 16. 20:59
 2/3 anonim ***** válasza:

A nyelv "leégetése" nem úgy jelentkezik, mint pl. a bőrödön, hanem kisebb-nagyobb pöttyök, foltok kíséretében. 1-2 nap múlva elmúlik, addig persze érzékeny lehet.


Ha a "leégetés" előtt nem volt ilyen tüneted, akkor nem kell parázni a szombati buli miatt, de azért legközelebb nézd meg alaposan, hogy mit, hova dugsz be :)

2011. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jóó tényleg egyedi kifejezés alkottam :)


Köszönöm a választ:)

2011. aug. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!