Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor? Ez...

Mit tegyek ilyenkor? Ez gyógyszer alergia? (többi lenn)

Figyelt kérdés
hétfőn voltam dokinál mert fájt a torkom +magas lázam volt adott aspirin plus-ot (pezsgőtableta) meg strepfen-et...nagyon fájt a torkom itton nem használt semmi és régebről megmaradt bioparoxot fujtam bele és csak utánna vettem észre h kb 1éve levan járva ez kb délután 5órakkkor kehetett és este 8-9 felé a kezem pici holyagos piros pöttyök letttek amik viszkettek azóta azokanaka viszketése elmúlt de az ujjbegyeimen meg az ujjaimon lettek még ilyen kiütések és nagyon viszketnek... voltam éjjszaka orvosnál adott injekcióba szteroidot meg calcimuscot de nem használ ma is voltam dokinál azt mondta h lehet hogy az aszpirinre vagyok alergiás tegnap reggel óta nem is szedem de nem javul semmit... mit tegyek??
2010. aug. 19. 19:56
 1/4 xXxOoOxXx ***** válasza:
Lehetséges, hogy allergiás vagy az aszpirin valamely összetevőjére. A tanácsom, hogy 3-4 napig napi egy calcium sandoz tablettát igyál meg. Ha nem javul, szerintem allergia vizsgálatot kellene csináltatnod. Jobbulást!
2010. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi!

calcium sandoszt mondta a doki iszom is mint a hülye de viszket:S és csak az zavar engem

2010. aug. 19. 20:21
 3/4 margoz ***** válasza:
Ne idegeskedj,a sulyos allergia nem ilyen tünetekkel jár,lehet még nem tisztult ki belöled és a kiütés sem mulik el azonnal,az allegia vizsgálat az tényleg kell,mert valami van,
2010. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xXxOoOxXx ***** válasza:
A kiütésekre pedig hideg vizes borogatást tudok ajánlani, az lehűti és enyhíti a viszketést.
2010. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!