Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy kérdés (lent...

Pajzsmirigy kérdés (lent folytatom)?

Figyelt kérdés
Vettem tőlem vért és az lett az eredmény hogy a pajzsmirigyem értéke pont a határon van... Akkor ez most mit jelent? Azt mondta az orvos mivel még nagyon fiatal vagyok további vizsgálatokra van szükség mert ez egy idős embernél normális lenne de egy fiatalnál már nem. Ennél jobban nem fejtette ki. 15/L
2010. aug. 19. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggódj emiatt!Elküldenek pár vizsgálatra pl ultrahang,megnézik nincs e valamilyen göb a pajzsmirigyedben.Ha találnak,akkor sem kell megijedni,gyógyszeres kezelést tudnak alkalmazni,és semmi gond nincs .De szerintem mivel határeset ,lehet arra sem lesz szükség.Egy pajzsmirigyes anyuka.
2010. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) köszönöm szépen... És a vizsgálatok nem fájdalmasak vagy az hogy zajlik???
2010. aug. 19. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
szia! én 16éves vagyok és nekemis van pajzsmirigy problémám..struma vagy mi..amugy én két vizsgálaton voltam és egyikse fájt. ne aggódj!:)
2010. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszii és milyen vizsgálatok voltak?
2010. aug. 19. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Sima ultrahang,és esetleg izotópos vizsgálat,de szerintem ilyen neked nem lesz.Az is csak annyi hogy jódot kell inni,és be kell feküdni egy gép alá.Semmi fájdalom nincs,nyugi:-))Sajna benne vagyok most én is ebben,mert a terhesség alatt megnagyobbodott a pajzsmirigyem.Az első válaszoló voltam.
2010. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...Hát akkor neked is sok sikert és gyógyulj meg :)
2010. aug. 19. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi aranyos vagy:-)
2010. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!