Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom van?

Lehet valami bajom van?

Figyelt kérdés
Emésztésem nem a legjobb. Van hogy 1 hétig nem megyek WC-re, vagy ha mégis sokat fáj a hasam és szorulásom van, mire sikerül fél vagy 1 óra. Ha eszek néha utána is megfájdul a hasam. Ezek csak jönnek, de előtte semmi előjele nincsen. Közbe előfordul hányinger,remegés,hőemelkedés és fejfájás. Valamikor nagyon rosszul vagyok. Akkor is ha jön híg és sok. Ha közbe sikerül, akkor kevés és nem híg. Ez lehet vakbél vagy bélcsavarodás kezdete, vagy valami betegség? Régebben ilyen soha nem volt, majdnem 1 éve kezdődött. 15 éves lány vagyok. Köszi előre is. (Nem mindig fordul elő) Valamikor csak fáj a hasam, de nem lesz semmi.
2010. aug. 19. 16:08
 1/1 vargaBvarga7 válasza:

Emésztési zavarokat okozhat sok minden, helytelen táplálkozás, stressz stb.

Egy egészséges ember naponta egyszer megy el wc-re de 2-3 nap sem olyan vészes.

Mindenesetre én azt tudom neked javasolni, hogy ne itt keresd a megoldást, hanem menj el orvoshoz.

Egy biztos sokat segít, minden helyzetben ha sok folyadékot iszol. Napi 2-3l a jó, de azt elég nehéz meginni :)

2010. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!