Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek volt már eltörve a...

Akinek volt már eltörve a keze, meddig volt gipszben?

Figyelt kérdés
TEgnap eltört a kezem, pontosabban a könyökem. De nem vmi nagy törés, csak kisebb, viszont vállig bevan gipszelve az egész kezem. Jövő 7en megyek ujra dokihoz, talán kapokmásik gipszet. Tudom, h majd ő dönti el, h meddig kell gipsz, de mégis szerintetek van rá esély, h 4 hét után levegyék? Igy is épp elég gond, hogy a sulit igy kezdem...
2010. aug. 19. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 2 hónapig volt, bár nekem az alkaromban mindkét csont eltört. Be volt gyulladva a csont, így nem tudott összeforrni. Járni kellett szurikra, lámpás kezelésekre, és akkor kezdett el javulni. Teljes gipszed van vagy félig van csak begipszelve?
2010. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak a külső része van a kezemnek begipszelve, viszont az ujjaimtól a vállamig :S
2010. aug. 19. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem öt hétg volt gipszben, bár nem volt valami nagy törés, szerintem annyi a minimum.
2010. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem az ujjam volt eltörve, 1 hónapig kelett volna rajtam lenni a gipsznnek, de én lemaszekoltam magamról hamarabb, mert már nem bírtam annyira vszketett a kezem:D

Nekem az ujjam hegyétől majdnem a könyökömig volt. Bár én ahogy begipszelték másnap mgé el is törtem a gipszet, mert elestem biciklivel. Utánna meg a doki rámtapasztott egy kétszer olyan vastagot :)

2010. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát pontosan nem tudom mennyi ideig, de nekem a csuklóm tört el , úgy hogy műteni kellett. Amikor beletették a vasat asszem olyan 2-3 hétig volt begipszelve, utána amikor kivették már csak sima kötés volt rajta.
2010. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én biciklivel estem el gyerekkoromban és úgy tört el a könyököm. Először egy hétig olyan félkörös gipszet kaptam, mint most te, utána azt hiszem öt vagy hat hétig körköröset. Nekem is az ujjaimtól a vállamig ért és nagyon nehéz vastag gipsz volt. Voltak az ujjaim is eltörve kétszer is, az is rossz volt. Azt csak könyékig gipszelték, de az ujjaim hegyéig, az ujjaimat összegipszelve, amit igen utáltam. Négy vagy öt hétig voltam akkor gipszben.

2010. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kapsz majd körkörös gipszet, ha minden jól megy 2 hét után. Összesen 6 hét szokott lenni.
2010. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor esélytelen h 4 hét után megszabaduljak a gipsztől??? ma reggelre egyébként már ugy keltem fel, hogy az ujjaimat is tudom gond nélkül mozgatni és már nem is a könyökem fáj, hanem csak az alkarom...viszont képtelen vagyok enni, állandóan hányingerem van, nem tudom, mitől lehet ez.
2010. aug. 20. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!