Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS. Mit csináljak? Bővebben...

SOS. Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Meg vannak duzzadva a lágyéki nyirokcsomóim egy ideje,ezért kértem időpontot nőgyógyászatra,mert gondoltam,hogy lehet vmi nincs rendben ott lent,de mi van ha más az oka.Ezért arra gondoltam hogy elmennék inkább a háziorvosomhoz,és majd ő megmondja,mit csináljak,de attól félek,hogy ő is a nőgyógyászatra fog beutalni,ahová nekem ma du. van időpontom,és a háziorvos is csak du rendel.Szerintetek hova menjek el?Szeretném elkerülni ha lehet a nőgyógyászatot,mert eléggé félek tőle,de ha mégiscsak oda küld majd,akkor jobb lenne inkább ma elmenni,ugyanis nekem a suli miatt nem nagyon lesz időm orvoshoz rohangálni.

Szerintetek mit csináljak?Akinek volt hasonló problémája,őt hova küldte a házidoki?


2010. aug. 19. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem vérvételre küldött a háziorvosom, utána pedig onkológiára.
2010. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És kiderült mi volt a baj végül?

De akkor mitévő legyek?Házidoki vagy nőgyógyász?

Egyébként 16 éves lány vagyok ha ez számít

2010. aug. 19. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a lágyéki részen duzzadtak meg? Nyakadon, hónaljban nem? Fájnak is? Én azért mennék a háziorvoshoz, mert látod, abszolút nem kellett nőgyógyászhoz mennem. Igen, kiderült mi a gond, mononukleozisom volt, onkológiára azért kellett mennem, mert nehezen múltak el a csomók és nagymamám nyirokmirigyrákban épp akkor halt meg. Ott is vért vettek, tetőtől talpig megvizsgált az orvos, először havonta, majd féélévente, végül évente kellett ellenőrzésre járnom, de minden OK, csak biztosra akartak menni.
2010. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy válaszoltál:)

Csak a lágyéki részen,a jobb oldalon,és nem fájnak egyáltalán.Nőgyógyászhoz nem mentem el,háziorvoshoz igen,de rettentő sokan voltak,így hétfőre kaptam tőle konkrét időpontot.

2010. aug. 19. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
No, mizu? Mit mondott a doki?
2010. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!