Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen az a hullaszag?

Milyen az a hullaszag?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél egy csirkét és hagyd kint a szabadban két hétig, na kb. olyan, amikor már a felét megedték a kukacok.
2010. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

A dögszag édeskés. De nem hiszem, hogy szeretnél holttestet látni, meg a szagát érezni, mert kidobnád a taccsot, és éveken keresztül kezelnének a pszichiátrián, hogy feldolgozd a sokkot.Amúgy szerintem kezeltesd magad most is. Elmebeteg vagy, ha ilyen dolgokon jár az eszed.


16L

2010. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
A kiváncsiság nem betegség, tudásra szomjazik valószínűleg. Mellesleg töltött káposzta szaga van. Jó savanyú, sokáig érlelődő töltött káposzta.
2010. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Én a második válaszolótól kérdezném (minden rosszindulat nélkül, csak kíváncsiságból), hogy 16 éves lány létére honnan tudja, hogy milyen a hullaszag?
2010. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem a második válaszoló vagyok, de hogyha rohad a hús...akkor annak milyen szaga lenne, ha nem dög?!
2010. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
egyszer elmentem egy nagy darab rothadó hús mellett a baross utcában (talán egy lódarab vagy sertésdarab volt). valóban édeskés, rothadó bűzt áraszt. nem lehet elmondani, milyen.
2010. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

"Nem a második válaszoló vagyok, de hogyha rohad a hús...akkor annak milyen szaga lenne, ha nem dög?!"


Édeskést mondott. Arra lettem volna kíváncsi, ezt honnan tudja.

2010. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer voltam csak a patológián (eü-s gyakorlaton), de örökre bennem maradt az a szag. Édeskés valóban, és nem konkrétan büdös, hanem nagyon kellemetlen az orrnak.
2010. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Undorító a hullaszag, feltapad a szájpadlásodra, mintha az ízét is éreznéd.

Menj el egy boncolásra, megtudod, csak vigyázz, ne hányj bele a hullába, mert azt nem szeretik.

2010. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Ordenáré büdös és szinte napokig érzed még az orrodban. Tegnap egy kéthetes hullára kellett rátörnünk az ajtót. Fél nap múlva is lehetett a kocsiban és a ruhánkon érezni.


Üdv egy tűzoltó.

2017. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!