Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hete rossz a gyomrom evés...

Pár hete rossz a gyomrom evés után. Olyan mintha nem emésztene?

Figyelt kérdés
Étvágyam van, de evés után 1 órával olyan érzés, mintha elérném az ujjammal, amit ettem. 50 éves vagyok, nem lehetek terhes, mielőtt ezt irná valaki.Torkomban van a rossz érzés.
2010. aug. 18. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyomorsav, esetleg epe probléma állhat a háttérben. Menj el orvoshoz és ír rá valami "gyógyszert". Szerintem semmi komoly.
2010. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most már én is epére gondolok. Most reggel hanyatt fekve átnyomkodtam a hasamat, és a gyomron nem fáj, hanem a hasam bal oldalán középen van egy érzékeny terület.Megyek orvoshoz, mert már unom.Pont ment.
2010. aug. 19. 06:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Epe kizárva. Hasi ultrahang negativ.Már a harmadik gyógyszert kapom, és még mindig van a panasz. Volt savlekötő, gyomorvédő, most enzim.Még mindig evés után a torkom szorit.Semmi nem jön fel. Reflux-ra gyanakodnak, de a tükrözést nem hagyom.Akiknek volt már, annak sem állapitott meg semmit, viszont kellemetlen.200.000 -ért ajánlják a maszekok az altatást.Tapasztalatok?
2010. szept. 8. 06:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!