Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van ilyen fura fejfájásom?

Mitől van ilyen fura fejfájásom?

Figyelt kérdés
Jobb oldalon csak, a halántékom mellett, de talán úgy érzem, hogy nem belül a fejemben. A fülemben is olyan fura nyomást érzek. Nem is mondanám hogy fáj, csak olyan fura. Ha nem figyelek oda rá, akkor észre sem veszem. Kb. másfél hete kezdődött, ehhez szemfájás is társult. Iszonyatosan szúrták belül a szememet, nem bírtam nézni sem. Elmentem szemorvoshoz, azt mondta gyulladás. Egyik szemem jobban be volt gyulladva, és most pont az a felem fájdogál, amelyik szemem gyulladt. A szemem már jobb, de ez a fura fejfájás megmaradt. Elképzelhető, hogy ez a gyulladás a fülemre vagy valami másra ment át? Mi lehet ez? Milyen dokihoz forduljak? Vagy ezt a szemgyulladásom okozza? Mert nem kívül van a szemem begyulladva, kívül nem latni semmit, hanem belül. Sokat tartózkodtam légkondis helyen és nagyon ,,fázott,, a szemem, szerintem attól gyulladhatott be. Válaszokat előre is köszönöm
2010. aug. 17. 22:29
 1/1 A kérdező kommentje:
ez most vicc? Légyszi normálisat......
2010. aug. 17. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!