Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhat halvány pirosas...

Mi okozhat halvány pirosas vizeletet?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, eddig nem volt ilyen. pár hete hüvelyi viszketéssel küszködtem, de az intim mosakodógél és kendő használata elmulasztotta. azonban pár napja megint előjött, olyankor valahogy a pisilés is olyan fura, autána mindig olyan érzésem van, hogy nagyon kell pisilni, pedig előtte voltam WC-n. ma épp egy bevásárlóközpontban voltam, elmentem pisilni és megint az volt, hogy nagyon kellett utána, de csak itthon mentem el. nem volt sok, de az pirosas volt és talán vérfoszlányok is voltak benne. de nem fáj semmim igazából, nem hiszem, hogy felfáztam. mi okozhat ilyet? mit tegyek? ha mondjuk még párszor előfordul menjek el orvoshoz? és háziorvoshoz?

előre is köszönöm a válaszokat


2010. aug. 17. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egyből az urológiára mennék, mert szerintem a háziorvos is oda küldene tovább.
2010. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Urológia. De nem akkor ha még párszor előfordul, hanem minél gyorsabban. Vmi húgyúti fertőzés lehet.
2010. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ilyen nekem is volt, de én nem "véreztem". Akkor antibiotikumot kaptam és rendbe is jöttem-húgyúti fertőzésem volt...Minél előbb menj el szerintem is orvoshoz! Nehogy rosszabbodjon-és azért kellemetlen dolog így is,hogy nem fáj.

Iszol eleget? attól is lehetnek ilyen problémáid...és kezelés gyanánt is jó- jól kijönnek belőled a bacik...Igyál sok vizet vagy teát!!

2010. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szerintem iszok eleget. az az igazság, hogy épp hajrázok két szigorlatra és alig van időm. egy ilyennel meg csomó rohangálás van, vizeletminta, leletek, stb. jajj, de jókor jött. semmi házi gyógymóddal nem lehet kezelni? barátnőmnek állítólag segített egy teaféle, direkt húgyúti fertőzésekre való, érdemes lehet megpróbálni?
2010. aug. 17. 22:19
 5/9 anonim válasza:
talán cickafarkfűre gondolsz?:/ vagy zsúrlófű, ilyenek...ezek tényleg nagyon hasznosak...és persze, ártani azt nem fognak, szóval én is ajánlanám:) Amúgy én az antibiotikumot simán megkaptam házi dokitól, mikor mondtam milyen problémám van...
2010. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát a nevét nem tudom, teakverék és az is a neve, hogy tea húgyúti fertőzésekre, vizeletfertőtlenítő. azt hiszem elmegyek háziorvoshoz, de azt is még keríteni, ebben a városban nincs. hiába, mindig jókor lesz valami bajom, pedig nem vagyok betegeskedő típus. csak azt nem értem hol kaptam el, legalább 3 hete csak itthon vagyok.
2010. aug. 17. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyu, ha már véres a vizeleted, azon tea nem segít. Szánj rá időt, még mielőtt nagyobb bajt okoz:/
2010. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ó azt akárhogyan ellehet kapni, hidd el-eléggé hajlamos vagyok ilyenekre sajnos:D nekem felfázásból szokott elsősorban kialakulni a mindenféle gyulladás, stb.meg lappanghat is:/

De valamilyen dokit tényleg ajánlok. Hát jobbulást:) És sok sikert a szigorlataidhoz=)

2010. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi=)
2010. aug. 17. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!