Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drogozik, mit tegyek?

Drogozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

rokonom: nem fű vagy spuri, durvább. a család tudja, de mindenki csak akar tenni, nincs pénz, stb.

talán már 2-3 éve csinálgatja.

nem válthatom meg a világot, semmit sem tehetek?

14/L


2010. aug. 17. 01:26
1 2
 1/15 anonim válasza:

Elvonó,más ember keresése (például engem)


Elsőőőő

2010. aug. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
"nincs pénz" - anyagra van?
2010. aug. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
én ha pl a gyerekem drogozna azt csinálnám, hogy megbeszélném egy rendőr ismerősömmel, hogy mi a helyzet, és legyen olyan kedves, kamura csináljon házkutatást, és vigye be! 24 óra múlva elengedik. Ha ügy lenne belőle max elvonóra küldenék, de sztem úgy beparázna, h nem lenne kedve többet kínlódni. :D
2010. aug. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
89%
Minden esetben az ő döntése KELL, hogy legyen a leszokás. Ezért te nem tudsz érdemben segíteni, sajnos. Esetleg megoldásokat kínálsz neki, vagy ha fontos számodra az illető, akkor biztosítod róla, hogy "te az ő oldalán állsz".
2010. aug. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nem neki nincs pénze. az elvonó sincs ingyen-.-

és amúgy ha lenne is rendőr ismerősöm, nem érnék vele semmit, mert alig jár haza. jóval komolyabb egy kis megijedésnél" ... és nem tudok mellette állni sem, alig látom, alig beszélek vele. kiborít, hogy tehetetlen vagyok.

2010. aug. 17. 01:53
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem az öcsémmel van ez, most fekszik pszichiátrián. Rendőr nem segítene, Ő nem fél semmitől. :( Te nem tudsz segíteni, max. iránytmutathatsz, csak Ő dönheti el, hogy leszokik.


12/L

2010. aug. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Nekem az öcsémmel van ez, most fekszik pszichiátrián."

Ez komoly? Ha te vagy 12, akkor hány éves az öcséd?

2010. aug. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A drog-stoppot felhíhatod esetleg. ingyenes segélyvonal:

06 80 505 678

2010. aug. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21/L vagyok. :) Este már fáradt voltam... :)
2010. aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Léteznek karitatív szervezetek is, akiknél nem kerül pénzbe a segítség.

Amúgy meg nagyon mellette kell állni mindenkinek, szülők, testvér(ek), barátok/barátnők. Ugyanis sokan azért nyúlnak droghoz, mert ezt menekülésnek látják a hétköznapokból. (itt nem tudom, mi az oka)



Az elő

2010. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!