Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a hátam?

Miért fáj a hátam?

Figyelt kérdés
Pár hónapja voltam ortopédusnál, nagyon fájt a könyököm. Megállapította, hogy 2 csigolyám el van csúszva, kiroppantotta a hátamat. "egyenesbe" húzta. Írt fel gyógypárnát, amit meg is vettünk. Na igen itt kezdődik a baj... Ami addig nem jelentkezett amíg ki nem roppantotta a hátam... Tanulni sem tudok, mert ha 5 percnél tovább nézek lefelé iszonyatosan el kezd fájni a nyakam, és onnantól egy idő után az egész gerincem... És ez ahogy múlik az idő egyre rosszabb... Kértünk új időpontot de csak fél év múlvára kaptunk. Nem tudom, hogy mit tudnék csinálni addig... 😣 Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 1. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Begyulladtak a környéki izmok ettől a beavatkozástól és most azt érzed. Gyogytornaval meg tudod erősíteni a gerincoszlopot stabilizalo izmokat és szépen elmúlik, elég fiatal lehetsz.

Gyogytornaszt látogass meg, O megtalálja a számodra megfelelő gyakorlatsort- ne netről! Mert a gyógytornász kijavítja ha rosszul csinalsz egy-egy gyakorlatot és megtanítja a helyes tartást stb. Addig esetleg fájdalomcsillapítót próbálj meg, nálam ilyen esetben a Ketodex használ

2021. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszolónak😊 igeen még nagyon fiatal vagyok, 16 éves. Csak hát ez így nagy szívás hogy alig tudok csinálni valamit fél óránál több időt... 😬
2021. febr. 1. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!