Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megelőzni a...

Hogyan tudom megelőzni a visszeret?

Figyelt kérdés

Még csak 15 éves vagyok, de már most aggódok emiatt.

Anyukám, nagymamám és nagypapám is ezzel küzd, tehát valószínűleg én is öröklöm, de ha lehet késleltetni pár évet vagy enyhíteni, akkor megpróbálnám. Módszereket, tippeket várok. Pl:sok séta vagy sport, esetleg inkább az ülés, vagy tipikus ételek. Bármi érdekel.


2010. aug. 15. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy örökölted. Ha igen,akkor is csak annyit tudsz tenni,hogy ne erőltesd meg a lábadat. Ne válassz pl. állófoglalkozást,a sok séta és a sport inkább árt,mint használ.
2010. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, pont a sporttal és a mozgással lehet elkerülni. Az ülőmunka teszi taccsra az ember lábait. Ma már léteznek krémek, amik késleltetik a kialakulását, de csak akkor kell használni, ha már beindult a folyamat, addig fölöslegesen mérgezed magad.

De terhesség alatt szokott ez előjönni.

2010. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ülőmunka a legjobban hajlamosít rá. Sport, hideg-meleg váltózuhany (értorna miatt-edzeni kell az erek falát is).

Az elhízás, magas koleszterin, cukorbetegség is hajlamosító tényezők.

2010. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!