Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyugodtabb, csendesebb és...

Nyugodtabb, csendesebb és otthonülősebb vagy inkább pörgősebbek vagytok?

Figyelt kérdés
Van aki inkább otthon van sokat családdal meg szűk baráti körrel van aki állandóan bulizni megy és pörög állandóan. Ti melyik csoportba tartoztok?
2010. aug. 15. 15:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Csendes, otthonülős.

Inkább olvasok, vagy a barátnőimmel sétálok. Bulizni nincs kedvem, meg vagyok nélküle.

15/l

2010. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én az ilyen folyópart mellett ülős bulikat szeretem, otthonülős vagyok, de hangos vagyok otthon is.
2010. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én inkább a 2.-ba tartozom,de azért nem állandóan,buliból buliba megyek:D

Így nyáron nagyon sokszor,amikor csak kedvem van,évközben heti 1x-2x,de gondolom a pörgés nem csak ezen múlik,szóval én egyébként se tudok otthon punnyadni,vmit mindig csinálnom kell,főleg tavasszal és nyáron,imádok kint lenni,mindig megyek vhova.Évközben is általában 5kor kelek,és csak este 7-7 körül érek haza,szóval ha ezt jelenti a pörgös,akkor igen.

Egyébként én is jobban szeretem a szabadtéri fesztiválokat/programokat:))

16/L

2010. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*7-8 körül
2010. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

aha:)

Pörgés nekem is megvan mert itthon nem bírok énsem ülni. Mindig csinálok itthon valamit, lekötöm magam.

2010. aug. 15. 15:49
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!