Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb. három napja reggelre...

Kb. három napja reggelre mindig elzsibbad a jobb kezem. Egy pár perc alatt elmúlik, de "halványan" néha érzem nappal is. Ez mitől lehet? Lehet hogy csak elfekszem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztosan!

Nekem néha van, hogy teljesen érzéketlen, mozgatni sem tudom... Az is egy percen belül elmúlik :)

2008. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem a vízilabdázástól volt egy kisebb "gyulladás" a vállaimban, amitől nem kaptak vért az izmok de már meggyógyult szerencsére, viszont annyira nem éreztem a vállaim hogy elmentem orvoshoz, mire ő krémeket meg masszázs-beutalót vagy mit írt fel, de a lényeg az, hogy elkezdett beszélni emberekről akiknek a karjuk idővel teljesen érzéketlenné válik, és pont a reggeli felkelés utáni zsibbadás a kezdet... Ne rohanj el most orvoshoz, de ha maradnak a dolgok és mondjuk 2 hét múlva ugyanezt tapasztalod, azért nézesd meg:)
2008. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Altalaban jobb oldalon alszol?Mert akkor biztos csak rafekudtel.Ha nem mulik el ,valoszinu egy kis reuma.
2008. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!