Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? (Bővebben lent)

Mitől lehet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lehet,h nagyon nehéz kérdést rakok fel és nem fogtok rá tudni válaszolni de talán igen... =)

Azt vettem észre 1ik nap, h van egy piros fájdalmas kiütés a torkomnál a bőrömön. Gondoltam pattanás és kinyomom. Elkezdtem nyomkodni (eléggé fájt) de nem jött belőle semmi genny. Arra is fel figyeltem,h mikor nyelek akkor oylan érzést érzek a torkomon mint amikor bárány himlős voltam és a torkomra ráment a himlő, persze sokkal tompábban. Nyitott ablakkal alszok és azon gondolkodok, h nem lehetséges, h valami bogár össze csipkedett? Mert a fenekemen és az oldalamon is van egy kisebb dudor amihez ha hozzányúlok eléggé el kezd viszketni. Fenistil pedig eddig nem nagyon hatott rá. A nyakamon lévő kiütésnek a torkom táján, és a nyeléskor érzett fájdalomnak lehet köze egymáshoz? Illetve a többi csípésnek tűnő viszkető dudor a fenekemen és az oldalamon?

Ui.: Nyitott ablakkal alszok, hegyen lakom és itt nagyon sok a bogár. Esetleg egy pók alvás közben megcsíphetett? (például).


2010. aug. 13. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet bogár,engem is csípett össze pár napja valami és bedagadt meg piros és viszket,a nyakadon lévő csípés zavarhatja a nyirokcsomókad ezért nyelsz furán,nekem a szemem dagadt be a csípéstől:S
2010. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!