Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez azért lehet, mert nyitott...

Ez azért lehet, mert nyitott ablaknál alszom meztelenül, még ilyenkor is?

Figyelt kérdés

Tegnap estefelé elkezdett folyni az orrom, nem sokkal rá a torkom is elkezdett fájni, el is szopogattam egy szem Dorithricint. Megyek aludni, reménykedve, hogy egy kiadós alvás megoldja, de sajnos nem így lett...


Lefeküdtem, az orrom is bedugult, így pedig az alvás eleve esélytelen számomra. Nem beszélve arról, hogy délben megettem egy fél görögdinnyét, aztán hajnali 4-ig rohangáltam ki vizelni 10 percenként... Mindegy, kb 8-kor felkeltem, azóta ugyanez, pluszban majd' megfagyok, most is kapucnis pulóverben ücsörgök a szobámban, pedig amúgy általában majd' megsülök szinte...


Ráadásul a torkom nem csak fáj már, főleg nyelésnél (ez a kisebbik probléma), de viszket is, és sugárzik az orromba, a fülembe, itt dörgölöm összevissza a fejemet, mint egy őrült, annyira megőrülök tőle!


Mikor délelőtt felkeltem, nagyon fáztam, alig bírtam kikelni az ágyból. Utána gondoltam, hogy lezuhanyzok jó meleg vízzel, de majdnem fáztam közben, a fejem meg még jobban fáj azóta, aztán még egy kis hasfájás is bejött. Étvágyam abszolút nincs.


Lehetséges, hogy így megfáztam azért, mert ilyen hideg éjszakákon is (bukóra) nyitott ablaknál alszom meztelenül? Takaróm persze van. Esetleg tudna valaki tippeket adni, hogy mivel lehetne enyhíteni a tüneteket? Ilyenkor NeoCitrant szoktam iszogatni, de azon kívül esetleg még valami jó lenne.

Hétvégére van programom, szóval addigra jó lenne javítani a közérzetemen.


20/F



ma 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet attól is. De most amúgy is ilyen megfázásos vírus van én is átestem rajta pár napja. Amit tehetsz sokat pihensz, sok folyadék, torokfájásra esetleg méz, torokfertőtlenítő. Ha lázad is van akkor lázcsillapító. Jobbulást🙂
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Persze, én is megfáztam nyitott ablaknál. Szellőztess lefekvés előtt és csukd be az ablakot inkább éjszakára!
ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Én egész télen is nyitott ablaknál alszom, még soha nem voltam megfázva
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A megfázáshoz nem kell nagy hideg.
ma 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
C-vitamin, citromos tea, fájdalom és lázcsillapító. Ugyanezen megyek át én is, de már jobb a felsoroltak miatt.
ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Görögdinnye hol van még?
ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En utalok nyitott ablaknal aludni ilyenkor, reggelre taknyos leszek es a torkom is faj. Minden egyes alkalommal, ha veletlenul kinyitom az ablakot es kint mar hideg van ejszaka. Nem teljesen ertem egyebkent miert van ez.


De ez a kis mini megfazas, vagy nem tom minek nevezzem, 2 napon belul elmulik szerencsere.

ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!