Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ébredek mindig úgy mint...

Miért ébredek mindig úgy mint akit agyon vertek?

Figyelt kérdés
Egész nap folyamán fáradt vagyok. Évek óta.
2021. jan. 1. 13:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Általában 7 8 órákat alszok. Rendszeresen sportolok. Átlag emberhez képest minőségibb eteleket eszek, nem dohányzok, nem iszok. Sokat dolgozok.
2021. jan. 1. 13:41
 2/9 A kérdező kommentje:
27 és fél éves vagyok. Férfi
2021. jan. 1. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Vitaminok tudnak segíteni. illetve illóolajok mint pl a levendula.

Relax masszázs is nagyon jó lefekvés előtt.

2021. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen azt kifelejtettem, hogy szedek vitaminokat is. Egesznapomat végig kíséri, iszok egy kávét kb 1 óráig jó, utána megint.
2021. jan. 1. 13:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg egy vérvételt kérj a háziorvostól. Lehet olyan vitamin hiányod van amire nem gondolsz. De az is lehet hogy ő tanácsol majd valamit.

A matracod megfelelő? Nem tudod megfordítani?

Vannak élénkítő teák is.

2021. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem lelegzel jol ejszaka, legzeskimaradasod van (apnoe). Nem horkolsz? [link]
2021. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De, mondtak már, hogy horkolok, illetve orrsovenyferdulesem is van. Évek óta fenn áll ez az állapot, többször voltam -közbe térképet csináltatni, mindig jó volt.
2021. jan. 1. 13:59
 8/9 A kérdező kommentje:
Mármint verkepet csináltatni.
2021. jan. 1. 14:06
 9/9 anonim ***** válasza:

A haziorvost kell eloszor kerdezni, alvasvizsgalat lehet segitene.

Megprobalhatod mobillal felvenni az alvasod hangjat, egyenletesen lelegzel-e, kimarad-e levego (hosszabb ideig nem lelegzel) stb.

2021. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!