Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Légúti allergiások! Van...

Légúti allergiások! Van otthon légtisztító/légszűrő berendezésetek? Használ valamennyit? Melyik típust lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Parlagfű allergiám van, ilyenkor súlyos asztma is kitör rajtam. Sajnos csak a szteroid injekció segít, viszont jó lenne idén anélkül átvészelni ezt a pár hetet.
2010. aug. 13. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyet láttam az svéd bútorboltban.

[link]

Szerintetek ez jó?

2012. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, kizártnak találom, hogy jó lenne. Legalábbis polleneket kiszűrni biztosan nem.

Ugyanis közben az ismerősömék vettek egy bazi drága Zep tert, és még az sem ér lótúrót sem...

2012. ápr. 20. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Az IKEA azt írja hogy kiszűri a polleneket. Szerinted hazudik? Csúsztat?
2012. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Zepter is azt írja. Több százezer Ft egy zepter masina, szóval az már tényleg a professzionális kategória. Lehet, hogy valamennyit tényleg kiszűr, de én saját bőrömön még nem tapasztaltam pozitív hatást, és az ismerősöm se, aki ugyanúgy végigszenvedte a nyarat a zepter mellett is.
2012. ápr. 20. 19:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha több százezer Ft-os technológia nem képes megszűrni rendesen a levegőt, akkor szerintem a 30e Ft-os sem.
2012. ápr. 20. 19:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Viszont azóta hallottam még Daikin márkájú légtisztítóról, ami nagyon jó állítólag, de mivel sem én, sem az ismerőseim körében nem ismert ez a márka, kénytelen vagyok ezt is fenntartással kezelni... Jó lenne tapasztalt emberekkel beszélni.
2012. ápr. 20. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!