Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzek nyomást a szívemné...

Miért érzek nyomást a szívemnél? :S

Figyelt kérdés

Szerdán délelőtt voltam szájsebészeten,ahol eltávolítottak egy beletört rágófogat.Mivel szívbeteg vagyok(műtöttek,most pedig billentyű problémám van) a háziorvosom írt fel Maripen extrát.20db-ot szedtem be,napi 3-at.A beavatkozás kb. 15-20 percig tartott,mert nehezen jött ki a gyökér.A "műtét" után jópár óráig nem állt el a vérzés.Aznap este belázasodtam,másnap reggelre sem lettem jobban,így elmentem a háziorvoshoz,aki írt fel Dalacint és elküldött kardiológiára.Ott nem találtak semmit,de mondták,hogy ha bármi baj van (pl.fulladás)azonnal menjek be a klinikára.

Tegnap este óta tompa nyomást érzek a szívemnél,és szaporábban ver a szivem(már nem vagyok lázas).Ez vajon el fog múlni,vagy visszamenjek a kardiológiára?:S Félek,hogy valami baj van.:S

Amúgy az arcom kicsit fel van dagadva és valami dudor van az ínyemen.Lehet,hogy be van gyulladva.:S

Hova menjek eőször?Kardiológiára vagy szájsebészetre?:S

Nyugtassatok meg,hogy nincs komoly baj.:((


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 13. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük semmi bajod sincsen, a Dalacint szívbelhártyagyulladás veszélye miatt írta fel az orvos. Nekem mitralis prolapsusom van és nekem is kell kapnom fogászati beavatkozásoknál antibiotikumot. Az arcod biztos valami fertőzés miatt dagadt fel, meg a nyelveden is azért van dudor, de majd elmúlik az antibiotikumtól:) A mellkasodon meg a félelemtől, szorongástól is érezheted a nyomást (nekem rendszeres ez sajnos :( ), a szíved meg a gyulladás miatt ver gyorsabban. Én nem hiszem , hogy nagy bajod lenne csak pozitívan! :))

Mindenesetre, ha jönne még valami tünet,vagy rosszabbodna az állapot, akkor azonnal menj orvoshoz! Ártani biztos nem árt! :))

2010. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ,ez kicsit megnyugtatott.:)

Azért biztos,ami biztos,elmegyek orvoshoz,attól csak még jobban megnyugszom:)

Amúgy lehet,hogy tényleg a szorongástól,félelemtől érzem a nyomást,mert már korábban is volt ilyen.:S Akkor is nem túl soká elmúlt.

2010. aug. 13. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos el fog múlni és nemsokára makk egészséges leszel megint!:))) De megnyugtatásképpen azért tényleg nem árt az a vizsgálat :)))
2010. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást!:)

Szájsebészetre elmentem,azt mondták el fog múlni az az "ízé" az ínyemen,csak tartsam tisztán.Túlzottan nem nyugtattak meg...Nah mindegy,ők csak jobban tudják...:D

Kardiológiára nem mentem el mégsem,de ha nem múlik el,feltétlen elmegyek.Addig betudom az idegességnek meg a megterhelésnek.:S:)

2010. aug. 13. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Remélem már újra a régi vagy és makkegészséges! :)))
2010. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,aranyos vagy,hogy megint írtál!:)

Az arcom meg a foghelyem már kezd rendbe jönni,szerintem egy hét és végleg megjavul.:D

A szívem rendbe jött,már nem érzem a nyomást,szóval elég valószínű,hogy tényleg az izgalomtól volt.:)

Ugyan nem írtam,de péntek reggel elkezdtett fájni a torkom,ami még azóta sem szűnt meg,bár már az is alakul.:S:)

Jól betett ez a foghúzás...:S

De úgy összességében,köszönöm szépen,már jól vagyok.:) (lekopogom :D)

2010. aug. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!