Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha szúr a szívem felett. Mi...

Néha szúr a szívem felett. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Kb. 3 napja tart, hogy néha-néha a bal vállam és a szívem között szúró érzésem van. Nem fájdalmas, nem kellemetlen, inkább csak zavaró. Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, mikor beszorul a levegő futás után, de attól enyhébb. Máshol nem tapasztalok ilyet. Elv. szeptemberben átestem a koronavíruson és kb. október óta 4 naponta előjön egy olyan érzés a légcsövemben, mintha lenne valami váladék. Kicsit irritáló, de nem fáj. Magától elmúlik pár napra és aztán ismét előjön. Nem tudom, hogy ezek összefüggésben vannak-e egymással és, hogy ez esetleg lehet valamilyen szövődménye a vírusnak. Sajna a karácsonyi készülődés miatt abba hagytam az edzést (heti 2-3 alkalom), azelőtt nem volt ez a problémám. Mi lehet az oka?

2020. dec. 25. 11:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tennem, hogy mostanában az online suli miatt keveset mozgok az edzés mellett, szinte van olyan nap, hogy ki se megyek a házból. Illetve a folyadék fogyasztás is lecsökkent, mert sokszor kimegy a fejemből, valamint rendszertelenül táplálkozok mostanádban.
2020. dec. 25. 11:16
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan az a probléma, amit leírtál. Próbálj meg több folyadékot bevinni és többet mozogni, utána érezni fogod a hatását! :)
2020. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!