Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrsövény ferdülésem lehet?

Orrsövény ferdülésem lehet?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 éve hogy csak ugy kapok levegöt hogy orrspreyt használok( nasivisn) csak ez vált be! Napi 2x biztosan, különben nem kapok levegöt! Éjszaka sokszor arra kelek fel, hogy nem kapok levegöt, és ez nagyon rossz! Most szántam rá magam, hogy megműtettem az orrom! A kérédsem az lenne, hogy volt e már valaki akinek ilyen jellegű problémája volt? Sokat olastam e téren a neten, és minden arra utal hogy orrsövény ferdülés lehet! :(((


Kicsit félek a műtéttől, mert sokaknak ahogyan olvastam nem segitett a műtét semmit! :(((


Köszönöm a válaszaitokat elöre is!


2010. aug. 12. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Előtte menj el és nézesd meg,az a biztos,utána ha azt mondják müteni kell,akkor érdemes.Nekem S alaku van rászántam magam a mütétre,elmentem konzultációra erre nem mütenek meg,mert tele van a szervezetem gyulladásokkal,(valószínü autoimmun)

Akinek csak orrsövényferdülése van,és az miatt nem kap levegőt,utána javul.De van sok ember,akinek a torkában a lágyrész meg van ereszkedve,alvásnál ez megereszkedik,és ez miatt is lehet horkolni,nem jut át a levegő,stb.Ezt lézerrel lehet müttetni pl.

Ergo,első egy alapos kivizsgálás.

2010. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Igen valoban elöbb egy alapos kivizsgálás kell, hogy téénylegesen megállapitsák hogy mi a baj és hogy mekkora! :)
2010. aug. 13. 00:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért is érdemes,mert ha alvás közben nem kapsz rendesen levegőt,és ez miatt oxigénhiány alakul ki kis időkre,az károsítja az agysejteket.
2010. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!