Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha túl sok kávét és/vagy...

Ha túl sok kávét és/vagy energiaitalt iszok és nagyon dobog tőle a szívem, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne. Tegnap energiaital ivóversenyt rendeztünk és van egy barátom aki az előző éjszaka nem aludt és most az energiaital miatt megint nem tud aludni. Két éjszakát alvás nélkül töltött. Mit lehet ilyenkor tenni?


Tudom hogy hülye, de most tényleg kéne valami jó tanács!


2010. aug. 11. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

bocsi hogy kérdezek de mégis mennyi energia italt ivott ?


amúgy meg altatót ne vegyen be rá mert nem sokat ér ha az energia ital dolgozik még benne úgyhogy nem tudok sajna segíteni

2010. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14:51 es vagyok még mindig csak azért kérdeztem hogy mennyit ivott hátha vki így tud segíteni és bocsi hogy nincs ötletem rá :(
2010. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kb. 12-15 dobozzal ivott meg. Nem dagadt, de azért tud inni rendesen. (Egy sörivóversenyt ő nyert meg egyszer.) Mi se tudjuk hogy ki mennyit ivott pontosan, megivott egy dobozzal majd a dobozt félredobta.

A versenyen ő lett a 2., majdnem hányt is, se aztán mégse! (Jobb lett volna ha kihányja)

2010. aug. 11. 14:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Elmúlik, kiürül.

Ha 2 napja nincs tőle baja, akkor megmarad.

2010. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 12 bombát ittam meg egyszer, majd nekem is majdnem szívrohamom lett, és lila foltos lettem.

Hát még ha nem is tud aludni, akkor is próbáljon meg legalább feküdni az ágyban, olvasni, vagy tévézni ágyból. Még igyon tejet. A tej végülis minden mérgezésre jó szokott lenni.

2010. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igyon meg 1,5 liter tejet.
2010. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nekem éjszaka kellett vezetnem 1200 km-t, hogy bírjam, megittam az út alatt kb egy liter kinetot, az is energiaital, felpörget, de nem káros, mint amit boltban kapsz, és még két kávét, reggelre érkeztünk, egész nap nem tudtam aludni , pedig hulla voltam, aztán estére mentem dolgozni, hajnali 1ig bírtam, utána melóhelyen összeestem - utána már tudtam aludni. én azóta nem ittam energiaitalt. és szerintem a haverod sem fog, csodálom, hogy még bírja.... de bocsi én sem tudok segíteni, azt hitte ő a jani aztán rájött, hogy hoppá,ő is emberből van és nem bírja a szervezete, ez marhára nem vicces játék. remélem tanult belőle...
2010. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
előző vagyok, szerintem hívja fel a háziorvost, hogy ilyenkor mit javasolna ...és felügyelet nélkül ne legyen , és egyen csokit, hogy ne essen le a vérnyomása, a cukra meg ne menjen föl
2010. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sürgősen felkeresném a legközelebbi háziorvost. Eddig hál'Istennek nem történt komoly baj, csak hogy a tartós alvás nélküli állapotban is el lehet halálozni. Remélem legközelebb több esze lesz, tanul az esetből.
2010. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
húú ez azért durva.én sokszor már fél liter után kattogok,érzem hogy az ájulás kerülget.
2011. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!