Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is dühitő?

Szerintetek is dühitő?

Figyelt kérdés
A barátnömről van szó.Övsömöre van,de nem a fertőző stádiumban.Van neki egy 2 éves és egy 3 hónapos gyermeke.A picit tegnap kellett vinnie tanácsadásra,mert esedékes volt a kötelező oltás.A doktornőjük tudott rőla,hogy a barátnőmnek mi a baja és úgy bánt vele mint egy leprással,sőt nem oltotta be a picurt,mondván úgyis bárányhimlős lesz-az övsömör virusa okozza a himlőt is-és ezért nem oltja be!Pedig szopik a pici és igy kapja az ellenanyagot.Sőt ortopédiai beutalót se adott nekik a dokinő,mondván ha eddig se volt gond,akkor nem kell elvinni!Szép magyar eü. a gyerekorvosokkal-tisztelet a kivételnek-is elszalad a ló!
2010. aug. 11. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Menjen el elöször is egy másik gyerekorvoshoz, utána meg mesélje ott el, hogy mit mondott/tett/nem tett az elözö orvosa.
2010. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elküldtem volna a k'rva anyjába az tuti. Szemét roh@dék orvosok, azt hiszik ők szarták a spanyol viaszt (tisztelet a kivételnek.). Nálam mindig gondoskodnak róla, hogy megbánjam, hogy elmentem.
2010. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!