Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csomó a nyakamon. Mi lehet ez?

Csomó a nyakamon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Minap észrevettem a nyakamat tapogatva, hogy van egy kb. 1 cm átmérőjű gömb rajta, a nyak elülső oldalán. Ha piszkálgatom akkor úgy fél centit tud mozdulni bármely irányba, ha megnyomom erősen akkor egy picit fáj.

Ez vajon mi lehet? A nyirokcsomóm nem lehet mert közelebb van annál a nyak közepéhez. Volt már valakinek ilyenje?


2010. aug. 11. 01:55
 1/4 anonim válasza:
Bocsi azt nem tudom mi lehet, de jó néhány napja nekem is van egy hasonló a nyakam bal oldalán. Szóval én is kíváncsian várom a válaszokat.
2010. aug. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de nyirokcsomó...vagyis a mandulád bedurranva
2010. aug. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

miért lenne a mandulája bedurranva? Egy nyaki nyirokcsomó általában a fejen levő gondokat jelzi, de az lehet fogas dolog, de akár az aggyal is baj lehet.

Nekem 3 éve jöttek ki 2 oldalon nyirokcsomók (nem voltam megfázva, stb pedig) és nem húzódtak vissza azóta se. Voltam dokinál: borogassam, ennyi..

UH-on is mondták, hogy van 5-6 db mindkét oldalon, de nem foglalkoztak vele.

Amúgy szerintem is nyirokcsomó van a nyakadon (tesómnak is volt a nyakán hülye helyen), de inkább nézesd meg dokival.

2010. aug. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csillagok válasza:
Én is tegnap felfedeztem egy ilyet magamon, csak baloldalt. Légyszíves írd már meg, mi lett a vége, mert látom, h régi a bejegyzés.
2013. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!