Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás, vagy aranyér?

Pattanás, vagy aranyér?

Figyelt kérdés

Tegnap, vagy tegnap előtt észrevettem, hogy van valami a fenék lyukam körül, olyan érzés mit egy pattanás lenne (Volt már, hgy "furcsa" helyen lett pattanásom), és ha hozzáérek kicsit fáj, nemtudom, hogy arany ér-e mert így olyan mintha a lyuk mellett lenne. Pár napja szorulásom van, máskor is volt, de nem eddig nem volt ez. Nagyon félek, hogy mi ez, mert ha pattanás, akkor az még "jó", de nemtudom eldönteni. Anyáéknak nem akarok szólni, mert várok kicsit hátha elmúlik vagy valami. Mostanába nem eszek normálisan, csak ilyen gyors kajákat. Sose voltam nagy evő, de most félek, hogy mi ez. Mert olyan érzés, mintha pattanás lenne, de nem közvetlen a lyukból érze, hanem kicsit mellette. Székletnél nem fáj (még/eddig). anyának is van, de neki a szüléstől lett, remélem nekem nem az.

Mi lehet ez? Kérlek írjatok.

17/F


2010. aug. 10. 21:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

én arra tippelek, hogy ez egy kelés. 99%-ban biztos vagyok benne.

nem összetévesztendő pattanással, és ha a lyuk mellet van, és nem abból jön ki, és nem is véres, plusz nem csíp, akkor nem lehet aranyér.

2010. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát nekem volt a nemiszervemen egy nagy pattanás, mikor megláttam fájt, ha hozzáértem mint ez. és nem nézett ki annak, az is iyklen lilás volt, és 3-4 nappal később láttam, hogy pattanás, ráadásul kettő egymásba nőve mert volt fejük, de még mindig fájt. 1-2 hetet vártam már nem fájt annyira és kinyomtam, majd 2 nappal később eltünt a helye is. Remélem ez is ilyen les inkább, mint arany ér. ilyen hülye helyen nőnének ezek a pattanások.. :S
2010. aug. 10. 22:12
 13/19 A kérdező kommentje:

[link]


na valamui ilyesmi, egy picikét nagyobb, meg ugye más helyen van.

2010. aug. 10. 22:13
 14/19 anonim ***** válasza:
ez nem aranyér, az teljesen máshogy néz ki. De ha így néz ki az már kinyomható pattanás.
2010. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy nem látom olyan közelről, és a tükör meg a fény vioszonyok sem a legjobbak, holnap megpróbálom jobban megnézni.
2010. aug. 10. 22:19
 16/19 anonim ***** válasza:
igen szerintem is nézd meg holnap is, lehet holnapra ki is fakad. Ha nem próbáld meg kinyomni.
2010. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát jó, meglátom mi lesz..
2010. aug. 10. 22:25
 18/19 anonim ***** válasza:
szóval nyugi, mert ha tényleg ilyen mint a képen, akkor az tuti nem aranyér.
2010. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Na megnéztem tegnap éjjel is, mert felkeltem wc-zni. Nem fájt, nemvérzett, semmi. Csak kár, hogy ettem abból a hülye gumicukorból és kicsit ragadt. szóval idáig ennyi. Aztán most reggel is megnéztem közelebről, és láttam, hogy van rajta egy fehér pötty, vagyis 3, két kicsi és egy nagy középen, mint egy pattanásnak, és ha kicsit megnyomtam, jobban szódott. Ez bitos pattanás lesz, de még nem tudtam úgy megfogni, hogy kifakadjon még nem "ért meg". Úgyhogy remélem, nemsokára már eltudom tüntenti. Ezek a pattanások, miért ilyen kényes helyeken is előfordulnak? Röhej. Fentről megy lefelé. Pár hónapja, az orrlukamba volt egy akkora, egyik percről a másikra, hogy nem kaptam rajta levegőt. aztán a nemiszervemen, most meg itt. Röhej.
2010. aug. 11. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!