Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több és nagyon fontos olvassát...

Több és nagyon fontos olvassátok légyszi?

Figyelt kérdés
2 hete kiderült(mivel reggel nem tudtam lábbra állni) hogy porckorongsérvem van 3 csigolyánál is, 5 percnél tovább nem tudok ülni sem állni kiiírtak minden kezelésre de nem javulok, most jár le a gyedem, viszont ezzel a háttal nem tudok dolgozni, van rá esély hogy le százalékoljanak és itthon maradhassak? A másik kérdés elmentem pedikürőshoz mivel az egyik talpamon én azt hittem hogy erősebb bőrkeményedés van, de közölte a csaj h talpi szemölcs amit ki kell műteni, nagyon fájdalmas talpba injekciót kapni és akinek volt hasonló sokáig tartott a gyógyulás?
2010. aug. 9. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a csiklomba kaptam injekciót,mert ott volt szemölcsöm.Szerinted melyik jobb,a talpra,vagy a nunidba?
2010. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A leszázalékoláshoz egy év betegállomány kell. A gyógyuláson gondolkodj, ne a le%oláson. Végső esetben operálnak, ha a gyógyszeres kezelés nem használ. De hallottam olyat, akit kínai orvos akupunktúrával kigyógyított, próbáld ki, de ugye pénz.

Az injekció előtt meg kérj lidocain sprayt, az érzésteleníti a szúrást.

2010. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem kb 17 évesen kezdődött az az időszak amikor regelente nem bírtam felkelni,vagy a zoknimat felhúzni.20 évesen kivizsgáltattam magam és mondták hogy elég komoly porckorongsérvem van valamit az izületeim oda vannak,és a porcaim kopásnak vannak eredve.(elég hülyén fogalmaztam,bocsi :D)Nekem azt mondták hogy a gyógytorna,úszás nagyon jót tesz,és még azt hogy ezzel nem lehet mit csinálni,lesznek rosszabb idők + jobbak.Ha nagyon fáj műtét...ja és minden nap szedek glükozamin szulfátot,ez nagyon fontos a porcaidnak. :)
2010. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!