Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ha 1 hónapja szuratta...

Normális ha 1 hónapja szurattam az Industriálom és még mindig be van dagadva?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem kéne már bedagadva lennie. Vedd ki pár napra, nézd meg, hogy mi történik, lehet nem fogja bírni a füled. Nekem is több helyen át lett szúrva a porcban és gyakran begyulladt, így inkább nem erőltetem.
2020. okt. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még annyi eszembe jutott, hogy orvosi acél a piercing?
2020. okt. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen, normális. A porcos piercingek gyógyulási ideje 1-2 év is lehet. Használj Octeniseptet vagy Betadine oldatot naponta többször, ne piszkáld és semmiképpen ne vedd ki, mert nem fogod tudni visszatenni, és csak rontasz a helyzeten.
2020. okt. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Ki az aki éveket vár vele, hogy begyógyuljon és addig inkább szenved vele, minthogy kivegye? :D
2020. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
#4 Nem mindenkinek tart évekig, és nem fáj addig folyamatosan. A gyógyulási idő alatt érzékenyebb, ezért normális, ha bedagad vagy kissé begyullad, ha megütöd, megdörzsölöd, stb. Van, aki 1-2 hét után már alszik rajta. Nekem 1,5 évig tartott, mire teljesen meggyógyult, de nem nevezném szenvedésnek. Nem fájt folyamatosan, de volt, amikor 1-2 napig éreztem, amikor megnyomódott. Ilyenkor kezelni kell, és elmúlik, majd ha teljesen meggyógyult, már nem kell foglalkozni vele. Ez sem elviselhetetlen fájdalom, csak olyan, mint amikor beütöd valamidet, és nyomásra érzékeny. Nekem nagyon tetszett ez a piercing, így ennyi "szenvedést" megért. Aki ilyen csináltat, az tisztában van vele, hogy lassan gyógyul, és ha rögtön kiveszi, semmi értelme nem lenne megcsináltatni.
2020. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem orvosi acél. Es fájni nem fáj csak fel van dagadva.
2020. okt. 27. 00:41
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Köszi hogy leszavaztatok. Ha nem orvosi acél meg ne legyél meglepődve, ha be van dagadva.
2020. okt. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!