Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes a Kata...

Mennyire veszélyes a Kata (zsu, mephedron) nevű drog?

Figyelt kérdés

Ki mit tud róla? Személyes tapasztalatot kérek... Ilyen bemásolt oldalakat köszi, ne mert személyes tapasztalatra vagyok kiváncsi.

Köszi:)


2010. aug. 8. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
drog=méreg...
2010. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyesek szerint igen veszélyes szer, volt pár haláleset is pl. Angliában. Orrba szippantva hasonló hatású mint a speed. Én alkohol energiaital kata kombinációt próbáltam és nem volt tőle semmi bajom persze ez egyénfüggő hogy kinek mit bír ki a szervezete. A fű után ez a másodig drog amit kipróbáltam.
2010. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

az en személyes tapasztalatom az az hogy amikor felszivod nagyon erösen mar de ha többet csinálod akkor már megszokod , aztán egy pár percen belül hatni kezd és akkor nagyon nagyon nagyon jol érzed magad!!! télleg csodálatos dolog de ha eddig nem probáltad ki ne tedd mert nem fogod tudni majd lerakni.

A másnapja nagyon rossz fáj az állkapcsod mert rágási kényszeredvan töle , depresszios vagy és fáradt. Amilyen jo akkor a buliban legalább olyan szar a másnap.

És mikor kimegy belöled a hatás rögtön akarod az ujabb adagot, vigyázni kell mert nagyon sok pénzt el tudszbulizni egy este alatt. Én vagy három grammot elszivtam az egyik este a növéremmel együtt 20 000 költöttünk katiraa. Tényleg nagyon veszélyes! élvezd az életed nélküle ugy is nagyon szép!

2010. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én annyibn mondanám veszélyesnek mind bármilyen más drog! leszámítva a marihuánát mert az nem az!!!!! A a speedre sztem eggyáltalán nem hasónlit magsz annyiban hogy ettől is pörög az ember!! Inkább az ecstasy-ra hasónlit (szeretet flesh ,gátlások leomlása, stb) !! és igen a rágási kényszer az nálam 100% ék ku....ra fáj másnap az állam de már megszoktam! Függőséget sajnos okoz! De nem ojan szintüt mind a kemény drogok! állatalába nem halálos kimenetelü a fogyasztása (nem veszéjes) , mert meg lehet unni a hatásait (szeméjes tapasztalat) magyarul rájössz hogy nem is olyan jó mind elösször :( nah béke
2010. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah és még annyit hogy ne orrba szívd hanem kapszulába mert az orrnyálka hártyát azt 2-3 hónapalatt lebontja és az nem kellemes !!! És ez is csak drog amit ad azt a szervezettől elis veszi!!
2010. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!