Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az anyajegy leszedetéséne mi...

Az anyajegy leszedetéséne mi a menete? Mennyit szednek le egy alkalommal? Fitetni kell ezért?

Figyelt kérdés
Nagyon sok anyajegyem van,3 ami már többször sérült.
2010. aug. 7. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy nem ingyen van...
2010. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem kell fizetni, elmész bőrgyógyászhoz, beutal, a sebészetre kell menni, kapsz érzéstelenítőt, és leszedik, ennyi, nekem volt, egyszerre 6ot szedtek le, nem fájt nekem egyáltalán, a hónajamban volt:D
2010. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha arra vagy kíváncsi hogy megy,elmeéslem barátnőmnek tavaly csinálták:

kapott az anyajegyébe vagy 2-3 injekciót,mondta hogy ez kicsit nagyon kellemetlen volt, mert mozgatták a tűt h jobban eloszoljon az érzéstelenítő. innen csak annyi rémlik neki hogy kimetszették,és összevarrták. az arcán volt 2 db is, félt h megmarad a helye, de ma már szinte egyáltalán nem látszik.

Neki kitüremkedő,nekem lapos anyajegyem van, na az lehet neccesebb.. nemis merem megműttetni.:(

2010. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!