Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáradékony vagyok, ez...

Nagyon fáradékony vagyok, ez lehet a sok sport miatt?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, rendszeresen( heti 7x) lovaglok. Emellett a nyáron elkezdtem járni erobik edzésekre. Mostanában, kb. 2 hete, sokkal fáradékonyabb vagyok az átlagosnál. Este 11-kor lefekszem legkésőbb és alszom 9-ig általában, de még így is azt érzem h nem vagyok elég kipihent(pedig többet aludni nem is tudnék, mert ennél több alvást nem kíván a szervezetem). de akkor mégis miért van ez a fáradtság érzés bennem?
2010. aug. 5. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet ásványi anyag hiány, vitamin hiány, stressz is. Próbálj meg magneB-t szedni.
2010. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, meddig csináltam én ezt.

Rockyztam, ami abból állt, hogy heti háromszor hattól hétig erőnlét, heti 5x tánc, ebből heti kettő akrobatika. Mindezt természetesen versenyszerűen.

Én is lovagolok, versenyszerűen, ugye ez heti 6 edzést jelent. Az elején marha fáradt voltam, világomat nem tudtam, aztán megszoktam, és le se lehetett lőni, ha éppen nem volt sem tánc, sem lovaglás.

Ugye a vasárnap pihenőnap volt a lovaknak, és edzést sem tartottak, szóval majd megszokod, beleszoksz!

2010. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó én 6 éve lovaglok versenyszerűen űzöm ezt a sportot, MOST LETT EZZEL PROBLÉMÁM! nem beleszokás kérdése ez...
2010. aug. 5. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:

De hogyha most kezdtél el aerobikozni VALÓSZÍNŰLEG AZ FÁRASZT LEEEEEE!!


Nem lehet normálisan válaszolni?


Fantasztikus vagy, én 15 éve lovagolok, két lóval, plusz táncolok, úgyhogy szerintem nagyjából tisztában vagyok a dologgal.

2010. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!