Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tesz a krumpli a bőrön...

Mit tesz a krumpli a bőrön keresztül a csonttal?

Figyelt kérdés
Ha burgonyát teszünk például az ujjunkra és rajta hagyjuk egy éjjel akkor a csont eltörik?Egy ismerősöm mondta ezt,hogy így a legkisebb roppantásra törés lesz. De ha ez igaz akkor miért?
2010. aug. 4. 22:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hülyeség.


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igaz. 3 éve mentőápoló, kórházi nővér, rohammentős. :)
2010. aug. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nem igaz! legalábbis én kipróbáltam, mert zongoravizsga előtt álltam és nem igaz! Rávágtam gumikalapáccsal és akkor sem törött. De lehet nekem van eltörhetetlen csontom ;)
2012. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én ezt csak akkor hiszem el, ha làtom.
2012. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam pár éve egy nagy témazáró előtt.. xdd Egész éjjel egy krumpli volt az újamon majd reggel próbáltam eltörni, persze nem sikerült.. Ropogtattam, hajtogattam teljes erőmből, ütöttem de semmi, meg kellett írnom a témazárót xd
2014. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Egyik osztalytarsam kiprobalta, masnap torott ujjal jott be... Eloszor en is ketelkedtem, de a kiserlet igazolta a mitoszt. :DD

De szerintem ne csinaljatok utana;D

2017. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!