Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart egy vakbélgy...

Mennyi ideig tart egy vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés

Tehát, mennyi idő alatt jön elő és perforálódik?

Már május óta fáj a hasam jobb oldala.. és már 3szor is voltam orvosnál.. de még mindig..

Ennyi ideig képes a vakbél "ellenni"?

[már írtam ki kérdés korábban(kb 1,5 hónap) ezzel kapcsolatban..]


2010. aug. 4. 21:36
 1/10 A kérdező kommentje:

ja, és kb hetente székelek..

és egész nap gépezek szinte

(nem tom fontos e, de a dokinak 3.-ára a so ülés & rossz testtartás volt a diagnózisa, ja és megjegyzem.. volt h. 4 napig nem gépeztem , mégis fájt a 3.-4. nap)

2010. aug. 4. 21:39
 2/10 A kérdező kommentje:
a "nem tom fontos e" a zárójelen kívüliekre is vonatkozik..
2010. aug. 4. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, ennyi ideig biztosan nem. És igenis lehet a sok üléstől és rossz testtartástól, még ha négy napig nem is számítógépzetél, hiszen nem jönnek helyre a dolgok egyik pillanatról a másikra. Ezen kívül erős a gyanúm, hogy az étkezéseddel is gond van, ami szintén oka lehet az egésznek.
2010. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 margoz ***** válasza:
biztos hogy nem vakbélgyuladásod van,lehet valami étel allergia,vagy helytelen étkezési szokással zavarod a saját bélmüködésedet,figyelj oda hogy mit eszel és mivel.
2010. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát, meglehet... mert itthon össze vissza eszem..

délbe kelek.. és akkor se mindig egyből eszek..

a 4 napon nyaralni voltam.. és akk már 9kor keltem vagy hamarabb.. és meg volt a reggeli-ebéd-vacsora..

de a vége fele elkezdett fájni.. :S

hétfő,kedd semmi szerdán igen, meg csütörtökön..

de viszont május közepétől július 11ig megvolt a reggeli-ebéd-vacsi, mert ugye suli volt és koleszos vagyok...

2010. aug. 4. 22:07
 6/10 A kérdező kommentje:
ja, és megemlíteném még, h. laborban is voltam, és a fvs(vagy vmi ilyesmi.. vmi fehérvérsejt szám, aszem)magas volt..
2010. aug. 4. 22:12
 7/10 margoz ***** válasza:
A vakbélgyuladás pár nap alatt sulyossá válik,sőt hallálos ha nem mütik meg,ezért biztos hogy neked nem az van,van aki az hámozatlan almától is görcsöl,v.kevés folyadékot iszol,azért irtam hogy figyeld mit eszel és ne ijeszgesd magad mert akkor gyomorideget is kaphatsz és aztán majd jön a hasmenés is.
2010. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ

és.. ha elmennék mondjuk egy gasztroenterológushoz (vagy hogy írják) ?

2010. aug. 5. 15:53
 9/10 anonim ***** válasza:

"és.. ha elmennék mondjuk egy gasztroenterológushoz (vagy hogy írják) ?"


- Ha elmesélném az emlékeimet, rögtön elmenne a kedved tőle. Inkább próbálj meg az étkezési szokásaidon változtatni, és táplálkozz egészségesen. Ja, és ne akarj semmit sem belemagyarázni a tüneteidbe, mert szeritnem a rossz életvitel mellé párosult egy enyhe hipochondria is.

2010. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már elavult a kérdés, de ha még azóta is aggódnál: én 10 nap alatt majdnem kifeküdtem tőle... :) Szóval nem, ennyi ideig nem bírja.
2010. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!