Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zinnat 500 mg bevételére tippek?

Zinnat 500 mg bevételére tippek?

Figyelt kérdés

nekem ez óriási , eltörve meg valami szörnyű íze van (meg persze nem is hat 100%-osan)

egy kicsit gáz , de nekem mindig voltak ilyen nagy gyógyszerekkel problémáim ha minden igaz gyerekkori trauma miatt , de most egész komoly gondra kaptam úgyhogy jó lenne valahogy egészbe :S


2010. aug. 4. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
beveszed a szádba és egy pohár vízzel lemegy.
2010. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Veszélyes gyógyszer, nagyon! Egyébként azért akkora, mert egy egész embernek egy egészet kellene bevennie belőle. Én nem tenném, az biztos.
2010. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó.

Legalább ne biztogasd. Be kell vennie a gyógyszert. Hogy te mit tennél, vagy nem tennél, az a vak kutyát sem érdekli.

Kedves kérdező: Nyugodtan beveheted egészben, vagy eltörve is. Attól nem lesz kisebb a hatása. Az 500 mg az 500 mg eltörve is. Gondolom nem véletlenül kaptad...

2010. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!