Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esetleg valami tipp, hogy ez...

Esetleg valami tipp, hogy ez mitől van?

Figyelt kérdés

Pár éve kezdődött az egész, talán 2-3 évvel ezelőtt. A szám gyakran ki van száradva, mondjuk úgy, ha nincs folyamatosan kenve éjjel-nappal, akkor tiszta cserepes. Viszont ez engem nagyon zavar, és általában lecsipkedem ezeket a kiszáradt bőr darabkákat. Ez már odáig fajult, hogy rendszeresen sebesre, véresre csíptem/csípem a számat. Próbáltam "leszokni" róla, van hogy pár napra esetleg 1-2 hétre sikerül is aztán minden kezdődik újra. Sokszor már észre se veszem, csak csinálom. Sokan mondták, hogy nem vagyok normális azért csinálom, de nem érzem magam "idegbetegnek". Gondolom ez valami olyasmi mint a körömrágás. Esetleg valami tipp, hogy ez mitől van?


Köszi ha valaki tényleg nem néz hülyének és válaszol rá.


2010. aug. 4. 14:54
 1/2 margoz ***** válasza:
Igen,szerintem is csak egy rossz szokás,és gyorsan le kellene szoknod rola,mert ha véletlenül pont mikor sebes és elfertözödik ami utánna lesz (hegges valami)nem lesz egy szép látvány és az végleges.Foglald el a szád mondjuk szopogass egy nyalokát,vagy rágcsálj egy fogpiszkálot
2010. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, rajta leszek az ügyön! :)
2010. aug. 5. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!