Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet még használni...

Mit lehet még használni orrspray/cseppnek?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy az anyatejet csak baba orrába lehet.Nekem a fiam beteg, de nincs tejem.Az orrcseppen/spray-n kívül tudtok természetes anyagokat?
2010. aug. 3. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Tengervizes orrspray - bár ez is spray, de nincs benne gyógyszer. Van kifejezetten babáknak való.
2010. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam, de nagyon erősen löveli ki. Sírt tőle a fiam nem tudom miért ugy 10 percig, azt kipróbáltam én is, mi baja lehet tőle a fiamnak és szerintem nagyon erősen lövel.
2010. aug. 3. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
sós víz.
2010. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 9. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:

A sós víz marja a nyálkahártyát. Ha a spray erős, tekerd le a kupakot és használj cseppentőt.

De ha beteg, nem ártana gyógyszert tartalmazó cseppeket venni. Értem én, hogy természetes anyagokat akarsz használni, de nem fog használni, és könnyen kaphat arcüreggyulladást. Ennél meg azért a babáknak is adható orcseppek ezerszer jobbak!

2010. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!