Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van ha a BKV-n nincs...

Mi van ha a BKV-n nincs rajtam maszk?

Figyelt kérdés

Nem szeretném hordani, mert amúgy sincs semmi értelme.

Minek erőltetni ezt a dolgot? Nem értem.



2020. jún. 7. 11:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségügyi kapacitás nem azért van, hogy parlagon heverve várja, hogy egyszer hátha esetleg 3 hét múlva kelleni fog majd. Vagy nem. Hanem, hogy folyamatosan 100% közeli kihasználással működjön azért, hogy minél több embert lásson el minél előbb. Aki ilyen betoji, az ne menjen miniszternek.
2020. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
30%
azért nem akasztotta ki mert ilyen betoji volt
2020. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés. Több üres ágyat követelt meg, mint ahányra a nálunk 6x nagyobb Olaszországban a legrosszabb napon szükség volt. Vagyis indokolatlanul visszafogta a kapacitást ill felelőtlenül gazdálkodott az amúgy is szűkös erőforrásokkal.

Egyébként meg zárjunk be minden kórházat teljesen 5 évre, és akkor 5 évig biztosan nem lesz kiakasztva. Te meg tapsikolj ennek.

2020. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
látta a felelőtlen népet ahogy császkál. mutathattál volna jó példát is.
2020. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó példát mutatott - K.Áder Jánossal együtt - mert jól elbújtak mindketten. Végül is csak a k.elnökről meg a szakminiszterről beszélünk, minek is kéne megszólalniuk vagy jelen lenniük "helyzet" idején?
2020. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%
Semmi, rajtam sincs. Nem zarnak ki az utazasbol, mivel az utazasi feltetelek kozott nem szerepel, a bkv-nak ehhez semmi koze. Kormanyrendelet szabalyozza, betartatasat pedig a rendorseg hataskorebe rendeli. En foleg metroval jarok, peronoroket, jegyellenoroket, koztereseket nem erdekli.
2020. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a buszon még sosem vettem fel, senki nem szólt érte, buszsöfőrön sem volt, igaz ez Kecskeméti helyijárat.
2020. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
2020. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
2020. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
0%
Letöltendő börtönt is kaphatsz ha nem veszel fel maszkot.
2020. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!