Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Halláskárosultak vagy hozzátar...

Halláskárosultak vagy hozzátartozók válaszolnátok?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, egy ideje hallókészüléket vagyok kénytelen viselni. Sajnos nem tudom magam így elfogadni, senki nincs a környezetemben, aki ezt felvállalva normális életet tud élni, pedig ilyen példát szeretnék, vagy egy ötletet, hogy hol találhatok ilyen problémával küzdő embereket. Lehet, hogy csak a tapasztalatai megosztása is segítene. Köszönöm.
2010. júl. 28. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mennyire jól hallasz a hallókészülékeddel?

2010. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Készülékkel szinte teljesen jól, bár a beszéddel vannak megértései problémáim.
2010. júl. 29. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bátorság, nem vagy kevesebb, mint egy jól halló!
2010. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A sinosz jó ötlet! Ott tudsz keresni hasonló sorsúakat mint te! Egy ismerősöm anyukája nagyothalló, jól hall a hallókészülékével, csak ha háttal van neked és mondjuk 10 méternél messzebb akkor kell neki kiabálni. Ő megtanulta azt, hogy összehozza a megmaradt hallását és a szájról olvasást, így ha szemben vagy vele, akkor mindent megért, mert egyrészt, valamennyire hallja amit mondasz, amit meg nem nagyon ért, azt leolvassa a szádról (egyolytában nézi). És kicsit irigyelem, mert a tévében is lebírja olvasni az emberek száját :D:D Meg akárkinek. Szóval fel a fejjel! Csak légy pozitív! Hozzá fogsz szokni!
2010. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőnek: szájról olvasni te is megtanulhatsz, bár nem két hét. A SINOSZ szervez tanfolyamokat szájról olvasás témában.
2010. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kösz a biztatást...

:)

2010. júl. 29. 18:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Írtam egy privátot.
2013. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!