Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Metformin szedők! Hogy hogy...

Metformin szedők! Hogy hogy nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 éve szedtem először merckformin 500-at ment a hasam , fogytam elég rosszul viseltem abba is hagytam. Most 3 év után újra szednem kell PCOs miatt (menstruálok rendszeresen, van domináns tüszőm is de csak a jobb oldalon.35-40 napos ciklus. ) mert babát szeretnénk.

Normális hogy most semmi bajom tőle? Így is hat? Napi 500at szedtem simát utána jelenleg most 500XRt nap ha 2x szedem egy nap se érzek semmit. Nagyon furcsálom, most mi változott? Kicsit aggaszt...



2020. ápr. 20. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert XR-t szedsz. Az lassan eregeti ki az anyagot magából így nem okoz hasi panaszokat.
2020. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1 hete szedek csak XRt elötte ugyan ugy simát ezért furcsálom. Azt tudom hogy az XR kiméletesebb. ☺️

Félre értés ne essék, nem azt akarom hogy rosszul legyek , aggódom elég e ez a dózis így hogy nem is érzékelem.

2020. ápr. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!