Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvásproblémáim vannak,...

Alvásproblémáim vannak, tudtok rá valamilyen megoldást?

Figyelt kérdés
Kb. 3-4 hete nem tudok aludni. Este 11 körül mindig lefekszem, telefon nincs a közelemben már akkor. Zenére szoktam elaludni (próbáltam már nélküle, úgy még nehezebb) és 3-4 óra mire elalszom. Tehát hajnal 2-3. Ez még nem is lenne nagy baj, mert most nincs suli, VISZONT reggel 6 körül felébredek, és nem tudok visszaaludni. Mivel lassan egy hónapja tart ez a dolog, nagyon kimerült és gyenge vagyok. Fizikai dolgokra egyáltalán nem vagyok képes, akárhányszor felállok ülésből szédülök. Tudtok valami megoldást? Gyógynövényes nyugtatót próbáltam, nem hatott, más gyógyszert csak akkor vennék be ha muszáj.

2020. ápr. 6. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Más (erősebb) gyógyszert nem is tudsz bevenni, mert vényköteles. Háziorvos? (valószínűleg Frontint fog felírni első körben)

Tipp: lefekvés előtt 3-4 órával már ne egyél, ha ágyba kerültél ne a telót nyomogasd, hanem olvass.

2020. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!