Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kézfertőtlenítőt, gumikesztyűt...

Kézfertőtlenítőt, gumikesztyűt, hol lehet kapni Budapesten vagy kiszállítással?

Figyelt kérdés

Gyógytornász vagyok, vállalkozó. Nagy szükségem lenne kézfertőtlenítőre, egyszer használatos, más néven eldobható gumikesztyűre a betegeim kezelése miatt! Persze FFP2 - FFP3 maszk is jól jönne.

Nagy segítség lenne! Pár nap és kifogyok mindezekből, úgy pedig nem tudok dolgozni. (ha nem tudok dolgozni, nem lesz ennivalóra sem pénzünk :( )



2020. márc. 24. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Egyáltalán hogy kezelhetsz betegeket???


Ez olyan kontaktmunka amit nem szabadna végezni. 65 feletti / betegeknél meg egyenesen életveszély okozása!


Főleg hogy bármiféle védőfelszerelés nélkül csinálod.


Ha ez kiderül, és lefertőzted a betegeidet, ennek nagyon komoly következményei lehetnek. Főleg ha meghal pár ember.

2020. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem marhaságot ír az első. Nincs sehol megtiltva, hogy vállalkozót bárki beengedjen magához. Mindenki eldöntheti miként védekezik, meddig mer elenni. A muszáj az nagy úr! Én vízvezeték szerelő vagyok. Folyamatosan dolgozok. Ha csőtörés, dugulás egyéb probléma van, akkor onnantól nem használnak vizet? Nem lehet úgy hagyni, meg kell csinálni!

Maszkban dolgozok máskor is ha kell, most csak annyiban más, hogy állandóan rajtam van. Gumikesztyű is nálam mindig.


Maszkot is lehet kapni a neten csak böngészi kell. Kézfertőtlenítőt és fekete gumikesztyűt én most vettem a DM-ben. Ahogy megyek miden ilyen boltba bemegyek hátka kapok. Most kaptam.

Címet privát küldök a maszkhoz.

2020. márc. 26. 02:04
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Most a kérdező válaszolt a kérdezőnek?

Akkor vízvezetékszerelő, vagy gyógytornász?


Kamu szaggot érzek, de lehet csak én vagyok paranoiás.

2020. márc. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maszk Akacfa 41 ben van .3990 ft/ db. A fertőtlenitő keves van nekem is.
2020. márc. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!