Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Elég ijesztő....

Ez mi lehet? Elég ijesztő. Rákerestem, de sehol sem találtam semmit.

Figyelt kérdés

Már többször is előfordult, hogy nyugalmi helyzetben voltam, és hirtelen a fejem hátulján középtájt, kicsit jobb oldalt egy nagyon furcsa érzés kezdődött el. Minden alkalommal hátul középen, de nem tudom, máskor melyik oldalon volt vízszintesen nézve. Szóval ezekkel az alkalmakkal furcsa, kicsit hűvös érzés volt ott, ami kicsit bizsergett is, és úgy tudom leírni, hogy mintha belülről folyt volna szét benne valami folyadék azon a területen, ami kábé egy tinédzser lány tenyerének a mérete.


Ez mindig nagyon megrémiszt, mikor történik, de csak azért, mert nem tudom mi is ez. Éltetek már meg vagy hallottatok hasonló esetről? Ezzel érdemes orvoshoz fordulni, vagy csak egy jelentéktelen apróság lehet?



#fej #bizsergés #hűvös #folyás érzés
2020. márc. 1. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Értem. Velem is elő szokott fordulni ilyen. Ha megmozgatom maga,akkor elmúlik.
2020. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rögtön elmúlik neked? Vagy hogyan? Csak mert akármit csináltam, felálltam, megdörzsöltem a fejemet a kezemmel, sehogy sem múlt el, csak pár perc múlva magától szépen fokozatosan.
2020. márc. 1. 22:41
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, többször is. Nekem jéghideg érzés is volt pluszban. Az orvos szerint ártalmatlan, és ne foglalkozzak vele. Szerinte, kb azzal egyenlő, mint amikor zsibbad a kezed.
2020. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, pár perc kell amíg az apró erekbe visszatét a rendes keringés.
2020. márc. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!