Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Elég ijesztő....

Ez mi lehet? Elég ijesztő. Rákerestem, de sehol sem találtam semmit.

Figyelt kérdés

Már többször is előfordult, hogy nyugalmi helyzetben voltam, és hirtelen a fejem hátulján középtájt, kicsit jobb oldalt egy nagyon furcsa érzés kezdődött el. Minden alkalommal hátul középen, de nem tudom, máskor melyik oldalon volt vízszintesen nézve. Szóval ezekkel az alkalmakkal furcsa, kicsit hűvös érzés volt ott, ami kicsit bizsergett is, és úgy tudom leírni, hogy mintha belülről folyt volna szét benne valami folyadék azon a területen, ami kábé egy tinédzser lány tenyerének a mérete.


Ez mindig nagyon megrémiszt, mikor történik, de csak azért, mert nem tudom mi is ez. Éltetek már meg vagy hallottatok hasonló esetről? Ezzel érdemes orvoshoz fordulni, vagy csak egy jelentéktelen apróság lehet?



#fej #bizsergés #hűvös #folyás érzés
2020. márc. 1. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami keringési probléma lehet. Esetleg neurológiai.
2020. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy nyaki gerincsérv, és olyankor szabadul fel az ideg a nyomás alól, amikor fekszel
2020. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel el kell menned naurológiára. Adnak beutalót Koponya MRI vizsgálatra. Remélhetőleg nem valami érszűkület.
2020. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez így eléggé megfoghatatlan, ennek semmi értelme. Ha tüneteket okoz, akkor menj orvoshoz vele, de egyébként emiatt nem fognak MRI-re küldeni.
2020. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Minek nincs semmi értelme? Mi okoz tüneteket? Én elmondtam a tüneteimet, amiket nem tudom, hogy mi okozza, és ennél jobban nem tudom elmagyarázni, eléggé leírhatatlan érzés és nem éppen kellemes..
2020. márc. 1. 21:52
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteket arra értem, hogy ilyenkor van-e szédülés, hányinger, homályos látás, fájdalom pl.
2020. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalmi helyzetben, azaz fekvéskor? Ha igen,akkor valószínűleg attól van,hogy hosszabb ideig nyomódik egy ponton a fejed és ezzel elnyomod ott az ereket , idegeket. Ez hasonló,ahhoz amikor elkezd zsibbadni a lábad. Nincs ezzel semmi gond. Tedd másképp a fejedet és hamar elmúlik.
2020. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nyugalmi helyzet, mint ülés. Nem feküdtem, mikor mostani alkalommal történt.
2020. márc. 1. 22:10
 9/14 anonim ***** válasza:
De a fejed nekitámasztottad valaminek?
2020. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem. Az ágyamban ültem, tv-t néztem, csak a hátam volt megtámasztva.
2020. márc. 1. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!