Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki rosszul van a vértől...

Aki rosszul van a vértől leírná pontosan mit érez olyankor? Nekem nincs vele bajom de mindig érdekelt hogy milyen! (biztos nem jó) Bioszon is sokan vannak rosszul ilyen témában köztük barátnőim is és kíváncsi vagyok mit éreznek olyankor!

Figyelt kérdés

2020. jan. 7. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom más mit érez, én egyszerűen elkezdek fázni először, aztán zsibbadást érzek a tarkómnál, majd hideget, elkezd zúgni a fülem, hirtelen melegem lesz, aztán az egész fejem zsibbad, meg olyan mintha imbolygó a, nem tudom tartani a fejem, ettől hányingerem és végül elájulok, mindez kB 2 perc leforgása alatt.
2020. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kimegy hírtelen a vér a fejemből, érzem, hogy elsápadok, közben hányinger, fehér foltokat látok, elkezdek szédülni, majd elájulok. Sokat segít ha már az elején rögtön legugolok a földre.
2020. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Még annyi furcsaság, hogy nekem gyerekként nem volt ilyen bajom, mikor serdültem akkor kezdődött (első memzesz után).
2020. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!